شرکت بنیان خودرو زرین (سهامی خاص) در 1391/6/11 در اداره ی ثبت شرکت های منطقه آزاد انزلی به منظور واردات و صادرات خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی ، واردات و صادرات قطعات و خدمات پس از فروش در منطقه آزاد انزلی و سرزمین اصلی به مدیرعاملی و نائب رئیس هیئت مدیره آقایآرش ثابت قلب قربانی و رئیس هیئت مدیره آقای محمد علی عموی فومنی با شماره ثبت 1906 به ثبت رسانیده شد.

این شرکت علاوه بر فعالیت در واردات ماشین های منطقه آزاد انزلی با برند های هیوندای ، کیا ، نیسان ، مزدا و تویوتا مفتخر به همکاری با شرکت کرمان موتور نمایندگی هیوندای کد 201 و نمایندگی کد 3406 در خصوص خودروهای تولید داخل با برند های لیفان و جک، شرکت رامک خودرو عاملیت کد 3242 در خصوص خودروی وارداتی سانگ یانگ و مدیران خودرو نمایندگی کد 244 در خصوص خودروهای تولید داخل با برند های ام وی ام و چری در سه مجموعه مستقل نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت می باشد.

همچنین طی تلاش های متمادی مدیران این شرکت موفق به اخذ گواهینامه های:

  • ایزو 9001
  • ایزو 18001
  • ایزو 10002
  • ایزو 14001

 

آدرس شعبه مرکزی : منطقه آزاد انزلی ، روبروی سایت شماره گذاری خودرو (به مساحت 1600 متر مربع)

آدرس شعبه 1 :کیلومتر 5 جاده رشت– انزلی ، جنب کوچه ی سعدی (به مساحت 7000 متر مربع)

آدرس شعبه 2 :رشت، پل جانبازان ، ابتدای کمربندی خرمشهر (به مساحت 400 متر مربع)

 

 

تاریخچه شرکت مدیران خودرو

 

شرکت صنایع خودروسازی مدیران ("MVM "، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد.

شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

 

کارخانه: محل کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم و در زمینی  به وسعت ۵۰۰.۰۰۰ متر مربع می باشد و در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ نفر مهندس و کارگر در این کارخانه مشغول به کار هستند.

 

مدیریت: مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشور ها در زمان محدود به موفقیت های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی " حق با مشتری است" را مورد توجه قرار داده است. ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

 

فروش: مدیران خودرو شبکه ای متشکل از بیش از ۱۴۰ نمایندگی در سرتاسر کشور راه اندازی نموده است. تاکنون بیش از دویست هزار مصرف کننده در کشور محصولات مدیران خودرو را انتخاب کرده اند. این شرکت از طریق کیفیت بالا، قیمت مناسب و محصولات به صرفه  خود موفق به جلب اعتماد مشتریان گردیده است. مدیران خودرو در ارتباط با شرکای خود  روش برد- برد را که روش بین المللی پیشرو در  کسب و کار است را دنبال می کند.

مدیران خودرو شرکتی مسئول است و تلاش می کند تا ماموریت خود در زمینه حمایت از محیط زیست، اشتغال زایی و رشد اقتصادی را همواره مورد توجه قرار دهد.

 

 

 

خط مشی

جلب رضایت و اعتماد کامل مشتریان، هدفی است که شرکت مدیران خودرو را مصمم نموده ضمن حفظ و بهبود مداوم کیفیت، همگام با پیشرفت های نوین علمی در صنعت خودروسازی، سازمان خود را تعالی بخشیده و زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادها، توسعه روحیه کار تیمی، همدلی و مشارکت عمومی تمامی کارکنان در کلیه فعالیتهای موثر بر کیفیت را ایجاد نماید.

به همین منظور شرکت مدیران خودرو تصمیم به استقرار سیستم مدیریت کیفیت نموده تا علاوه بر ایجاد تعهد به بهبود مستمر اثر بخشی آن، اهداف کیفی خود را بر آن اساس تنظیم و بازنگری نماید.

شرکت مدیران خودرو نوآوری و توسعه فناوری و منابع را از لحاظ کمی و کیفی جزء رسالت خویش دانسته و فعالیت های خود را در جهت توسعه کاری سازمان و گروه های کاری وابسته، ضمن پایبندی به حفظ محیط زیستی سالم برنامه ریزی و اجرا می نماید.