تفاوت تیگو 7 جدید فیس لیفت با نسل فعلی

تفاوت تیگو 7 جدید فیس لیفت با نسل فعلی

1400/01/16

تغییرات ظاهری

 در بازار با دو تفاوت تحویل مشتریان شدند که یکی سپر جلو با عناصر مشکی یکدست در بخش زیرین بوده و دیگری هم در سپر عقب و استفاده از خروجی‌های اگزوز دوگانه و غیرواقعی بوده است.

تغییرات کابین

اولین تغییری که با حضور در کابین تیگو 7 جدید با آن مواجه خواهیم شد تغییر رنگ تریم نارنجی روی داشبورد، صندلی‌ها و پانل درب‌ها است به رنگ قهوه ای هستیم که حس لوکس گرایی را بیشتر تداعی خواهد کرد.

اما تفاوت بعدی که می توان به عنوان مهمترین تغییر نسخه فیس لیفت تیگو 7 از آن یاد کرد حذف ترمز دستی و جایگزینی آن با ترمز پارک برقی و سیستم بسیار کارآمد اتو هلد است.این تغییر فنی نیز باعث بهبود نمای ظاهری کنسول میانی این خودرو شده است.قابل ذکر است دکمه های گرم صندلی نیز از نظر ظاهری جذاتبر شده است.

 

 

در نهایت هم تفاوت های جزیی دیگری نظیر تغییر ظاهری دستگیره درب ها با طراحی جذابتر و همچین پوشش با دوخت لوکس تر قابل مشاهده است.

همچنین طراحان تیگو 7 جدید پلاستیک خشک موجود در داشبورد را حذف و به جای آن از متریال نرم و باکیفیت استفاده نموده اند که در ایجاد حس لوکس بودن تاثیر بسزایی دارد.

پیشرانه و سیستم انتقال قدرت

تیگو 7 جدید فیس لیفت همانطور که از نامش پیداست تغییری در بخش فنی را تجربه نکرده است و همانند نسل فعلی با پیشرانه 1.5 لیتری توربو با بیشنه قدرت 147 اسب بخار در کنار جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه عرضه خواهد شد.