همکاری بزرگ شرکت خودروسازی چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای

همکاری بزرگ شرکت خودروسازی چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای

1398/09/13

خودرو سازی چری

شرکت خودروسازی چری  و گروه street scooter Gmbh  آلمان که  یک شرکت تابعه دویچله پست کشور آلمان است با حضور رهبران کشور چین و آلمان به امضا رسید ،دو طرف قصد دارند تا به میزان 500 میلیون یورو سرمایه گذاری مشترک در کشور چین انجام دهند ، در این قرارداد یک مرکز تحقیق و توسعه در کشور چین برای ساخت و تولید ، فروش و بازاریابی خودروهای برقی تجاری ایجاد خواهد شد.

رییس هیات مدیره شرکت چری tongyue گفت : همکاری بین شرکت خودروسازی چری و این شرکت آلمانی  فرصتی را برای دو طرف فراهم میکند تا بازارهای جهانی به ویژه اتحادیه اروپا و چین را کشف نمایند . همچنین به شرکت چری این فرصت را نیز میدهد تا حضور خود در توسعه وسایل نقلیه با انرژی هوشمند  و جدید را تسریع نماید.

 

از سوی دیگر مدیر عامل شرکت street scooter  نیز بیان داشت ، این سرمایه گذاری مشترک بین شرکت چری و ما ، مهمترین نقطه عطف در توسعه ما میباشد ،چرا که ما میتوانیم به بزرگترین بازار خودروهای برقی دست یابیم  و ارزش های جدیدی را ایجاد نمائیم.

شرکت street scooter Gmbh  یک شرکت تابعه  دویچله پست میباشد که پیشرو در زمینه بازار خودروهای برقی –بازرگانی میباشد ، این شرکت دارای یک فناوری پیشرو و منحصر به فرد در زمینه طراحی و تولید شاسی های خودروهای برقی-تجاری میباشد ، همچنین شرکت آلمانی یک غول بزرگ فراملی در صنعت لجستیک میباشد و خدمات لجستیک و انرژی را ارائه می دهد.

با توجه به عملکرد قوی شرکت چری در صنعت انرژی  کاملا میتوان درک نمود که این شرکت نسبت به رقبای خود حرکتی سریعتر دارد ،که به طور کلی از اولین شرکت های چینی توسعه دهنده  پلت فرم های برقی میباشد که ساختار برقی خود را در وسایل نقلیه مسافری برقی –لجستیکی ، اتوبوس و وسایل نقلیه ویژه ایجاد کرده است.